• Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. Mayatepek Apt. No:40B, Merkez/Afyonkarahisar
Lazer Epilasyon

      Soğuk Lipoliz,yağ hücrelerini belirli bir dereceye kadar diğer dokulara zarar vermeden soğutarak vücuttan atılmasını sağlayan etkili bir yöntemdir.Soğuk Lipoliz uygulaması bir saatlik bir seansla deri altındaki yağ hücrelerini hedef alarak eliminasyon noktasına kadar dondurur.Yalnızca yağ hücreleri donar diğer dokulara zarar vermez.

SOĞUK LİPOLİZ HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

     Soğuk Lipoliz,her bölgeye uygulanabilmekle birlikte daha ziyade bölgesel yağların bulunduğu karın,gıdı,basen,kalça,bel,bacak,sırt,göbek,kollarda uygulanmaktadır.Soğuk Lipoliz yaygın yağlanma olan ve obez tanılı kişilerde başarılı değildir.

SOĞUK LİPOLİZ SEANS SÜRESİ VE SEANS ARALIKLARI NELERDİR?

     Soğuk Lipoliz seans süresi uygulama edilecek bölgenin yağ tabakası kalınlığına göre her bölge için 60 dakika sürmektedir.Uygulama süresi seans aralıkları bölgeden bölgeye ve kişiden kişiye göre değişmektedir.

 SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASININ VÜCUDA BİR ZARARI VAR MI?

     Soğuk Lipoliz kalça ve basendeki fazlalıkları karın,gıdı,göbek,sırt ve bacak için güvenli ve etkili bir yöntemdir.Uygulama sonrası minimale yakın iyileşme süresi vardır.

SOĞUK LİPOLİZ AĞRILI VE ACILI BİR İŞLEM MİDİR?

     Kesinlikle uygulama sırasında herhangi bir ağrı veya acı duymazsınız.Dilerseniz uygulama sırasında gazete,dergi okuyabilir yada salonumuzun size sunmuş olduğu müzikleri dinleyebilirsiniz.

SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASININ HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

     Soğutulan bölgede hafif kızarıklık,uyuşma,morarma,ağrı ve kramplar görülebilir.Uyuşukluk birkaç hafta sürebilir.Uygulamayı yapan kişi uygulama sırasında ve sonrasında neler hissedeceğiniz konusunda sizi detaylı bilgilendirecektir.

SOĞUK LİPOLİZ ETKİLERİNİ NE KADAR SÜRE SONRA GÖRMEYE BAŞLARIM?

     Soğuk Lipoliz seansından 2 hafta sonra etkiler görülmeye başlanır.En belirgin sonuçları ise 2 ay içerisinde görülür.3ay sonunda ise seansın en fazla ulaşabileceği sonuçlar ortaya çıkar.Fakat ölü yağ hücrelerinin vücuttan atılması 4 ile 6ay sürecektir.

SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASI KALICI MIDIR?

     Soğuk Lipoliz uygulamasında sonuçlar kalıcıdır.Yağ hücreleri tamamen yok edildiği için sarkma gibi problemler yaşanmaz.

Çalıştığımız Markalar

whatsapp