• Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. Mayatepek Apt. No:40B, Merkez/Afyonkarahisar
Lazer Epilasyon

     Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında,çalışmayan kaslarımızda bulunur.

PASİJ JİMNASTİK NEDİR?

     Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlar.Problemli bölgeye pedler bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir.Böylelikle kasların çalışması sağlanır.Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır.Aynı anda vücudun birden fazla bölgesine uygulama yapılabilir.Kişiye göre en uygun seviyede uygulama yapılmalıdır.

     Uygulama sonrasında günlük hayatı aksatacak herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.Yapılan işlemde radyo dalgaları söz konusu olduğundan kalp pili olanlar ve hamileler dışında herkese uygulama yapılır.

PASİF JİMNASTİK KAÇ SEANS YAPILIR?

     Pasif jimnastik uygulaması 15 seans paket halinde uygulama yapılmaktadır.Seans sıklığı haftada 3-5 defadır.Uygulamanın tek seansı ortalama 30-35 dakika sürmektedir.Uygulamanın etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte 10 seanstan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.Bu etki süresi kişinin metabolik hastalık durumuna,fiziksel aktivite durumuna ve beslenme düzenine bağlı olarak değişim göstermektedir.

PASİF JİMNASTİK KİMLERE UYGULANMAZ?

Kalp pili olanlar,Hamileler,Regl döneminde olan bayanlara uygulama yapılamaz.

PASİF JİMNASTİK İLE KİLO VERİLİR Mİ?

     Pasif jimnastik uygulaması ile kilo kaybı sağlanamaz.Uygulanan bölgenin sıkılaştırılmasını sağlar.Eğer hedef kilo vermek ise diyet ve spor ile desteklenmelidir.

PASİF JİMNASTİK HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

     Fazla yağ dokusu bulunan,şikayet yaratan vücudun herhangi bir bölgesine uygulama yapılabilir.

 

 

  

Çalıştığımız Markalar

whatsapp