• Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. Mayatepek Apt. No:40B, Merkez/Afyonkarahisar
Lazer Epilasyon

          Hydrofacial Cilt Bakımı daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermaplazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne uygulaması işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrofacial Cilt Bakım Uygulaması Neden Uygulanmalıdır?

          Çevresel faktörlerin yanısıra, güzel görünmek adına yapılan yanlış makyaj, uzun süre güneşlenme ve cilt tipine uygun olmayan kozmetik ürünlerin kullanımı gibi hatalı uygulamalar sonucunda cilt gözenekleri kapanır, yeterince hava ve nem alamaz hale gelir. Tüm bunlara ek olarak, cildin alt katmanlarında yer alan ölü hücrelerin birikimi sonucunda cilt olduğundan daha yaşlı, yorgun ve krışık görünür. Uygulama sonrasında herhangibir özel bakım gerektirmeyen Hydrofacial Cilt Bakımı uygulaması sayesinde, tüm bu problemler 45 dakika kısa bir süre içerisinde giderilir. Cildi derinlemesine temizlerken var olan problemlerin giderildiği, bu sırada vakum başlığı ile ölü deri ve hücrelerin aspire edildiği temizlik işlemi sonrasında cildi sağlıklı ve tekili bir şekilde besleyen serumlar cilt altına pompalanır. Gerekli görüldüğünde peeling uygulaması da yapılır. Hassas, kurunuş ve yıpranmış cilt tiplerinde de güvenle uygulanabilen yöntem sayesinde dokular zarar görmez. Cildi tahriş etmeden ve iz bırakmadan, konforlu bir şekilde güzel ve canlı görünen bir cilt sunar. Cilt kırışıklıklarını ve lekelerinini, genişlemiş gözenekler, akne ve siyah noktalar, cilt kırışıklıkları ve yağlı cilde has problemler Hydrofacial Cilt Bakımı uygulaması ile yok edilir.

Hydrofacial Cilt Bakım Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

* Her yaştan kişiye ve her cilt tipine uygulanabilir;

* Acı, ağrı ve sızı hissetirmediğinden son derece konforlu bir işlemdir;

* Cildi tahriş etmez;

* Kızarıklık, şişlik ve ödem oluşturmaz;

* Derinlemesine temizlik ve bakım sağladığından, uzun süre etkilidir;

* Uygulama sonrasında cilt yumuşak olur;

* Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünüme kavuşturur;

* Cildin nem dengesini korur, aşırı yağlanmaların önüne geçer;

* Cildin elastiğini artırır;

* Uygulama sonrasında kişi, hemen normal hayatına dönebilir.

Hydrofacial Kaç Seans Uygulanmalıdır?

          Cildin tüm tabakalarının temizlenmesi, beslenmesi ve nemlenmesi ile cilt yenilenir. En hassas cilt tipinden, çok yağlı cilt tipine, yılın her günü güvenle uygulanabilir. Her yaştan kadın ve erkeklere güvenle uygulanabilen Hydrofacial Cilt Bakımı, ilk seansda gözle görülür bir fark yaratır. Tedavi amaçlı uygulamalarda birer aylık ara ile 4 - 6 seanslık bir kür uygulanır. Uygulama yapıldıktan sonra herhangibir koruyucu bakım gerektirmez. Tek dikkat edilmesi gereken nokta işlemin yapıldığı gün yüzün yıkanmamasıdır.   

Hyrofacial Cilt Bakım Nasıl Uygulanır?

          Ağrı ve acı hissetmeden kolayca uygulanan, hücre metabolizmasını ve yenillenmesini hızlandıran Hydrofacial Cilt Bakımı uygulaması son derece basittir. İlk aşamada kişinin cilt tipine uygun olan özel temizleme solüsyonu seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum ile cilt temizlenir. İkinci aşamada, cilt tipine ve cilt problemine özel olarak seçilen solüsyon cilde yedirilir. Bu işlem sırasında yedirilen solüsyon kolejen yapıyı harekete geçiren peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiğinden cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Soğutucu başlık ile şok etkisi yaratılarak, solüsyonun cilde hapsolması sağlanır. Son aşamada ise güneş kremi kullanılır. Hydrofacial Cilt Bakım uygulaması dört mevsin yapılabilir. Mevsim geçişlerinde cildin maruz kaldığı dış etkileri aza indirir ve cildin nem dengesini korur.

 

Çalıştığımız Markalar

whatsapp