• Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. Mayatepek Apt. No:40B, Merkez/Afyonkarahisar
Lazer Epilasyon

      Hydroface Cilt Bakımı daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermaplazyon teknolojisine sahiptir.Bu yöntem ilk defa cilt temizleme,soyma,yenileme,nemlendirme,antioksidan koruma,akne uygulaması işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

HYDROFACE CİLT BAKIM NEDEN UYGULANMALIDIR?

     Çevresel faktörlerin yanısıra,güzel görünmek adına yapılan yanlış makyaj,uzun süre güneşlenme ve cilt tipine uygun olmayan kozmetik ürünlerin kullanımı gibi hatalı uygulamalar sonucunda cilt gözenekleri kapanır,yeterince hava ve nem alamaz hale gelir. Tüm bunlara ek olarak,cildin alt katmanlarında yer alan ölü hücrelerin birikimi sonucunda cilt olduğundan daha yaşlı, yorgun ve kırışık görünür.

     Uygulama sonrasında herhangi bir özel bakım gerektirmeyen Hydroface Cilt Bakımı uygulaması sayesinde problemler 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde giderilir.

     Cildi derinlemesine temizlerken var olan problemlerin giderildiği,bu sırada vakum başlığı ile ölü deri ve hücrelerin aspire edildiği temizlik işlemi sonrasında cildi sağlıklı bir şekilde besleyen serumlar cilt altına pompalanır.Gerekli görüldüğünde peeling uygulaması da yapılır.Hassas, kurumuş ve yıpranmış cilt tiplerinde de güvenle uygulanabilen yöntem sayesinde dokular zarar görmez.Cildi tahriş etmeden ve iz bırakmadan,konforlu bir şekilde güzel ve canlı görünen bir cilt sunar.Cilt kırışıklıklarını ve lekelerinini, genişlemiş gözenekler,akne ve siyah noktalar, cilt kırışıklıkları ve yağlı cilde has problemler Hydroface Cilt Bakımı uygulaması ile yok edilir.

 HYDROFACE KAÇ SEANS UYGULANABİLİR?

     Cildin tüm tabakalarının temizlenmesi,beslenmesi ve nemlenmesi ile cilt yenilenir. En hassas cilt tipinden,çok yağlı cilt tipine, yılın her günü güvenle uygulanabilir. Her yaştan kadın ve erkeklere güvenle uygulanabilen Hydroface Cilt Bakımı,ilk seansta gözle görülür bir fark yaratır. Tedavi amaçlı uygulamalarda birer aylık ara ile 4 - 6 seanslık bir kür uygulanır.   

 

 

Çalıştığımız Markalar

whatsapp